0Shares

Portieri i Interit, Samir Handanovic, mendon se Nerazzurët mund ta fitojnë titullin e kampionit të Serie A këtë sezon.

“Bianconerët nuk janë nga një planet tjetër, pro ata janë para të gjithëve, falë rezultateve të arritura nga ndeshjet ku kanë ndikuar gjyqtarët. Duke krahasuar me vitin e kaluar kur at anuk humbën fare, ata këtë vit nuk janë të pamposhtshëm”.

“Kampionati ka qenë i baraspeshuar. Të gjithë mund të bëjnë presion mbi ekipet e forta. Kampionati nuk ka mbaruar, ne jemi në dhjetor dhe jo në maj”, ka thënë Handanovic.

Interi është nëntë pikë prapa Juventusit në tabelën e Serie A. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)