0Shares

David Guetta, Robin Schulz dhe Era Istrefi e ”kallën” Shkupin

Në koncert ishin prezent mbi 15.000 fansa të cilë ndjeknin muzikën e Guetta-s dhe listën e këngëve dhe bashkëpunimeve të tij me Rihanna, Sia dhe Nicki Minaj, njofton Telegrafi Maqedoni.

Robin Schulz ishte ‘warm up’ i spektaklit të Guetta-s në Shkup. Era Istrefi ishte qershia mbi tortën e quajtuar ‘Skopje Calling’./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)