0Shares

Policia e Kosovës njoftoi se është raportuar për një mjet të dyshuar shpërthyes në rrugë afër çerdhes në Fushë Kosovë.

Rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 13:15.

“Njësiti i EOD i PK-së nga vendi i ngjarjes ka tërhequr mjetin e dyshuar-granatë dore të llojit B-52 pa ndonjë incident”, thuhet në raportin policor. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)