0Shares

Plot hijeshi dhe i vendosur në mes pamjeve të bukura të departamentit Vaucluse në Provence, Gordesi është një nga fshatrat më të bukur në Francë.

Gordes ndodhet në maje të një kodre dhe është i rrethuar nga vreshta dhe ullishte.

Ka një mjedis rural, që do të thotë se nuk mund të gjeni asnjë qytet të madh aty pranë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)