0Shares

Kompania Google ka miratuar kërkesën e shqiptarëve për të ndryshuar logon në ditën e madhe kombëtare – 100 vjetorin e krijimit të shtetit shqiptar.

Për ditën e Pavarësisë së Shqipërisë, Google ka vendosur një ‘doodle’ të veçantë me simbolet kombëtare shqiptare dhe numrin 100 në mes.

Mirëpo, fatkeqësisht, tash për tash kjo logo mund të shihet vetëm nga përdoruesit e internetit në Shqipëri dhe jo në trevat tjera shqiptare, e as gjetiu në botë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)