0Shares

Mesfushori i Catanias, Alejandro Gomez, e ka pranuar se është i lumtur te klubi sicilian, por ndihet i ngazëllyer me interesimin e gjigantit italian, Interit.

“E vetmja gjë që unë di është ajo që po lexoj nëpër gazeta. Por, interesimi nga Interi është një ndjenjë krenarie për mua”.

“Sidoqoftë, për mua Catania është shtëpia ime e dytë. Qyteti dhe ekipi më mbështetën shumë kur unë erdha këtu”, tha Gomez për Italsportspress. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)