0Shares

Burri kthehet i dehur në shtëpi, gruaja nuk ia hap derën.
– Kam lule për gruan më të bukur në botë – thotë ai.
Gruaja e hap derën.
– Ku janë lulet?
– E ku është gruaja më e bukur në botë?

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)