0Shares

Është arrestuar personi i armatosur që mbante dy pengje në një bankë në Waldshut të Gjermanisë.

Policia arriti ta arrestojë agresorin pasi kishte rrethuar zonën afër bankës ku po qëndronte i armatosuri.

Sulmuesi ishte futur në bankë dhe kishte zënë peng dy punonjës.

Ende nuk është bërë i ditur identiteti i sulmuesit e as motivet e tij, transmeton klankosova.

Nuk raportohet për të lënduar në këtë aksion të policisë.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)