0Shares

Në liqenin e Klosit është mbytur 37 vjeçari Nazmi Dika, të cilin e kanë gjetur banorët e zonës.

Policia sqaron se 37-vjeçari vuante nga sëmundja e epilepsisë, ndërkohë që po hetohen shkaqet e mbytjes së tij.

Viktima, baba i një fëmije ishte nga fshati Bejn i Matit, transmeton BW.

Policia po heton në dy pista, atë të vetëmbytjes së viktimës, por nuk përjashtohet as ajo e vrasjes së tij. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)