0Shares

Manikyri me stil francez asnjëherë nuk do të del nga moda, pasi që absolutisht i përshtatet çdo gardërobe apo stili që e zgjidhni.

Por, shumë pak femra e dinë se ka shumë opsione në dispozicon të cilat mund t’i provoni për tu dukur e mahnitshme.

Telegrafi ju sjellë disa nga këto opsione, e të cilat padyshim se do t’ju inspirojnë për manikyrin tuaj të radhës:

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)