0Shares

Hardhucat më të mëdha në botë jetojnë në një ishull indonezian dhe janë ndër zvarranikët më të rrezikshëm.

Të njohur si dragon Komodo janë të gjendje të hanë çdo gjë që iu zë rrugën, mirëpo një zbulim i ri ka lënë edhe ekspertët të habitur.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)