0Shares

Këngëtari Giti e ka lansuar këngën e re me titull “Prekem”.

Është fjala për një baladë, tekstin e së cilës e ka shkruar reperi i mirënjohur, Gjiko.

Florent Boshnjaku është përkujdes për vijën melodike të këngës, ndërsa Andi Dautaj u përkujdes për videoklip.

Ndryshe, Giti në vitin e kaluar solli këngën “Lem”, e cila u prit mirë prej fansave të këngëtarit shqiptar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)