0Shares

Në kanalin zyrtar të Genta Ismajlit është publikuar kënga më e re e saj, me titull “E kam provuar”.

Arsim Bunjaku është autor i këngës dhe tekstit, ndërsa Virusi e ka bërë aranzhmanin.

Gjatë paralajmërimit të këngës muaj më parë, Genta pati deklaruar se kënga flet për humbjen e një personi, të cilin gjithmonë do ta kesh në zemër. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)