0Shares

Skuadra e Serie A, Genoa, ka shkarkuar trajnerin Gigi del Neri.

Genoa ka zbuluar shkarkimin e trajnerit pas disfatës së djeshme 2-0 si vendas nga Catania.

“Genoa CFC bën të ditur se trajneri Luigi Del Neri është shkarkuar nga posti i tij”.

“Klubi falënderon Z. Del Nerin, së bashku me stafin e bashkëpunëtorëve të tij, Conti, D’Angelo dhe Alimonta, për përpjekjet e tyre në këtë periudhë”, thuhet në deklaratën klubit të lëshuar mbrëmë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)