0Shares

E gjithë bota është magjepsur me këngën "Gangnam Style" të PSY, por disa kanë shkuar një hap më tej.

Një artist ka vizatuar skena nga tërë video-spoti, ndërsa i ka prezantuar në publik në formën e një flibooku. Pasi ta shihni videon, do të pajtoheni se ka bërë një punë mbresëlënëse. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)