0Shares

Irlanda është e famshme për vende të magjishme me një fuqi mbinatyrore.

10 milje në jug të Dublinit ndodhen malet Wicklow me peizazhe të pasura dhe besohet të jenë djepi i zanave.

Për më shumë rreth këtij vendi magjik, ju ftojmë ta ndiqni storjen e mëposhtme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)