0Shares

Aktorja amerikane, Megan Fox, ka thënë se qëkur është bërë nënë nuk i intereson më fama.

26-vjeçarja ka thënë se gjatë gjithë jetës kishte pritur ardhjen e fëmijës, djalit katërmuajsh Noah, ndërsa shpreson që do të lindë edhe më shumë fëmijë me burrin e saj, Brian Austin Green.

“Unë di ta njoh bekimin kur vjen. Për mua është kënaqësia maksimale që të jem me djalin tim. Të kem fëmijë, është ajo që kam dashur gjithë jetën”, ka deklaruar aktorja. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)