0Shares

Portali më i madh sportiv Goal ka publikuar edhe formacionin e xhiros së pestë të Ligës së Kampionëve.

Megjithëse mbrëmë i shënoi dy gola kundër Celticut, Lionnel Messi nuk ka gjet vend në 11-she.

Borussia Dortmund dhe Monaco përfaqësohen me nga dy lojtarë, ndërsa shtatë futbollistë të tjerë janë prej klubeve të tjera.

Raphael Varane i Real Madridit dhe mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonuccit pas paraqitjeve fenomenale janë në formacionin bazë. /Telegrafi/

ora

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)