0Shares

Ka mjaftuar një gol kundër Udineses në Stadio Friuli që Fiorentina të sigurojë kualifikimin në çerekfinale të Kupës së Italisë.

Goli i vetëm në ndeshje u shënua në pjesën e parë (36’), ndërsa realizues ishte Borja Valero.

Në çerekfinale, Viola do të luajë kundër Romës që në 1/8 e finales e eliminoi Atalantan. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)