0Shares

Producenti dhe regjisori amerikan, J.J. Abrams, ka siguruar të drejtat për xhirimin e një filmi biografik për çiklistin amerikan, Lance Armstrong.

Abrams ka bashkuar forcat me shtëpinë e filmit Paramount Pictures dhe producentin Bryan Burke për të siguruar të drejtat për xhirimin e këtij filmi.

Filmi do të bazohet në librin “Cycle of Lies: The Fall of Lance Armstrong” (që është në përgatitje e sipër) me autore, Juliet Macur, reportere e sportit në New York Times. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)