0Shares

Për ndjekësit e shumtë të hit-serialit “O Sa Mirë”, ka ardhur episodi i 113-të me radhë i kësaj komedie televizive.

Ngjarje të reja humori dhe skena që nuk e lënë askënd të qetë sjell episodi i ri që tashmë është publikuar edhe në kanalin zyrtar në YouTube.

Rrahje në klasë, ekskursioni vazhdon, vazhdojnë zhvillimet në zyrën e drejtorit, ndërsa sjelljet individuale të protagonistëve janë tejet komike.

Pasi të keni qeshur me skenat e reja të humorit, ndiqni edhe prapaskenat e xhirimeve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)