0Shares

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, beson se klubi nga Old Trafford është në gjysmë të rrugës për të fituar titullin e kampionit të Ligës Premier.

“Ne jemi në pozitë të mirë. Kaluam gjysmën e rrugës drejt titullit. Jam më shumë se i kënaqur me lojtarët që kam në skuadër dhe është grup po aq i mirë sa të tjerët që i kam pasur në Old Trafford”.

“Ne kemi një ndeshje të martën ndaj Ëiganit dhe mezi e presim këtë sfidë”, ka thënë Ferguson.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)