0Shares

Menaxheri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, mezi pret “ribashkimin” me Jose Mourinhon, pasi shorti i nxori Djajtë e Kuq kundër Real Madridit në 1/8 e finales të Ligës së Kampionëve.

“Një mundësi e shkëlqyer që tifozët tanë ta shohin Cristianon sërish, po ashtu edhe për mua që të takohem përsëri me Josen – duhet të porosis verë të mirë”, ka deklaruar Sir Alex.

Këto shprehje ishin mjaft të ngrohta nga Ferguson, i cili në të kaluarën nuk ka thënë fjalë të mira për Los Blancos, të cilët ia morën futbollistin kryesor në vitin 2009. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)