0Shares

Sulmuesi i Atletico Madridit, Radamel Falcao, ka thënë se ai nuk po mendon që të largohet nga Atletico Madridi dhe thotë se ai është i fokusuar vetëm në fitimin e titujve me klubin nga Vicente Calderon.

“Jam vërtet shumë i lumtur në shtëpinë time këtu në Madrid dhe jam ende nën kontratë këtu”.

“Unë jam i sigurtë se do të shijoj jetën edhe në një kampionat tjetër ndonjëherë në karrierën time, por tani për tani po mendoj vetëm për klubin tim, jam duke u ngritur si lojtar dhe po bëj më të mirën që të fitojmë trofe”, është shprehur Falcao.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)