0Shares

Ylli i Atletico Madrid, Radamel Falcao, thotë se ai është një tifoz i madh i legjendës së Manchester United, Ryan Giggs.

Kur është pyetur se cilin lojtar e ka admiruar kur ka qenë i ri, kolumbiani ka përmendur anësorin uellsian.

“Një i cili ende luan, është Ryan Giggs i cili gjithmonë ka qenë një lojtar i rëndësishëm për klubin dhe vazhdon të jetë një lojtar elegant”, ka thënë Falcao. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)