0Shares

Facebook ka përditësuar aplikacionin e saj të Messenger për Android dhe iOS, në të cilin ka sjell shumë funksione të reja.

Disa nga veçoritë e reja në versionin më të ri të Messenger për Android dhe iOS përfshijnë edhe mundësinë e dërgimit të mesazheve me zë, si dhe thirrjen e miqve direkt nga aplikacioni.

Përveç risive që sjell, Facebook Messenger ka përmirësuar shumicën e karakteristikave të aplikacionit dhe i njëjti tashmë mund të gjendet në iTunes për iOS, apo në Google Play për Android. / Telegrafi /

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)