0Shares

Një investitor që erdhi nga Anglia dhe hapi një fermë në Kosovë.

Shpend Musliu hapi një fermë me dhi të kuqe në Marec. Por, që atëherë ky prishtinas thotë se nuk iu nda gazepi.

Ai ka plot ankesa në drejtim të shtetit, sidomos për mungesën të rrymës. Ndërkaq, kujton ofertat që diplomatët e Kosovës i bënin në Londër, që mërgimtarët të investojnë në Kosovë, e që ishin veç fjalë boshe.

Se me cilat telashe ballafaqohet ai, shikojeni storjen Kronikën e përgatitur nga Blerta Ahmeti për Klan Kosova.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)