0Shares

Djali i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi sonte ka mbrëmjen e maturës.

Ai është veshur me shumë stil edhe në këtë natë të veçantë.

Në këtë fotografi të siguruar nga magazina.al, Endriti duket shumë elegant në kostume dhe me një kravatë në formë fluture.

Nuk dihet nëse do të shoqërohet prej ndonjë bukurosheje, por së fundi është raportuar se është në lidhje me aktoren e serialit ‘O sa mirë’, Arta Nitajn, e njohur si Xhesika. /magazina/telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)