0Shares

Vila e re e Encës ka bërë bujë në media.

Vetë artistja ka zbuluar disa imazhe nga mjedisi në të cilin do të jetojë së shpejti. Pas publikimit të atyre pamjeve vjen një tjetër lajm.

“Bleva edhe disa lopë, shaka”, ka shkruar Enca për humor, mbi videon me pamje nga shtëpia.

Vila thuhet se ka kushtuar diku te 300 mijë euro dhe është ende në proces sistemimi dhe arredimi.

Duhet thënë se në moshën e saj të zotëruarit e një vile, në një zonë të tillë është një arritje jo e vogël. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)