0Shares

Elvana Gjata ditë më parë ka postuar një fotografi mjaft provokative.

E veshur me rroba mjaft të ngushta, qëllimi i këngëtares duket se ka qenë të tregojë figurën e saj seksi, e në veçanti gjinjtë e saj.

Në foton e publikuar në internet, ku Elvana nxjerr në pah gjoksin e saj, kjo pjesë intime e trupit duket më e madhe sesa që është zakonisht.

Faqet rozë shkruajnë për një mundësi të ndonjë ndërhyrje kirurgjikale të Elvanës. Këngëtarja ende nuk ka komentuar spekulimet. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)