0Shares

Në rubrikën e përjavshme me qytetarë ‘Kech Montana n’terren’, spektakli Elite Show ka vendosur t’i mbledhë disa qytetarë në sheshin e Prishtinës për një iftar.

Janë zgjedhur në mënyrë rastësore, teksa së bashku pastaj janë adresuar për një restorant në kryeqytet.

Si ka shkuar kjo ditë, mund ta kuptoni në këtë videon e mëposhtme.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)