0Shares

Mesfushori shqiptar, Elis Bakaj, ka shënuar sërish në fitoren e skuadrës së tij, Chernomorets, në udhëtim kundër skuadrës Volyn.

Mesfushori i kombëtares shqiptare ka arritur që të sjellë në epërsi skuadrën e tij në minutën e (34’) të takimit. Në pjesën e dytë shënoi Santana (80’) për ta mbyllur ndeshjen me rezultat përfundimtar 2-0.

Ky ishte goli i pestë sezonal i Bakajt për Chernomorets./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)