0Shares

Teksa ndodhet në kuzhinë me Lupçen, Olsi thotë se Danjelin e ka kapur frika se mos del dhe e lidh opinionin e tij me bisedën që ai ka hapur e banorët e tjerë për një eliminim të dyfishtë këtë të shtunë.

“E ka kap frika atë, sa gjynah”, shprehet Olsi ndërsa pyet Lupçen nëse e hapi apo jo Danjeli bisedën e eliminimit të dyfishtë dhe se sa konkurrentë shkojnë në finale.

Lajmet e fundit nga Big Brother Albania Lajmet e fundit nga Big Brother Albania

“Ai mund të dalë më shpejt se Ambra”, shprehet Lupçe, kurse Olsi shton me ironi “Ka dhënë shumë brenda shtëpisë ai prandaj”.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)