0Shares

Sulmuesi në top formë i Milanit, Stephan El Shaarawy, ka thënë se Derby della Madonnina duhej të përfundonte me rezultat 3-0 në të mirë të ekipit të tij.

“Goli im i parë në derbi është diçka që më bën shumë krenar, por gjëja më e rëndësishme ishte që të fitonim”.

“Është dashur ta përfundojmë ndeshjen në pjesën e parë, edhe atë me epërsi 3-0, por ne nuk e bëmë këtë dhe pastaj e pësuam golin e barazimit”.

“Patëm së paku dy raste të sigurta por Handanovici ishte në formë dhe na ndaloi goditjet. Rezultati final është një turp i vërtetë”, ka thënë El Shaarawy për Mediaset Premium. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)