0Shares

Bukuroshja nga Prishtina, Egzona Ademi, e cila është në gjysmëfinale të emisionit të talentëve të këndimit, X Factor, ka thënë se do të ishte mrekulli që ajo të jetë fituesja e madhe.

27 vjeçarja e cila ka marrë vetëm kritika pozitive nga juria dhe njerëzit që e kanë përcjellur këtë emision të realizuar në Klan, shpreson të jetë fitusja e madhe, megjithëse shfaqet mjaft e kënaqur për suksesin e deritanishëm.

“Në radhë të parë, të marr më të mirën e kësaj eksperiene ishte me rëndësi për mua, por të fitoj edhe çmimin e madh do të ishte e mrekullueshme pa kurrfarë dyshimi. Nuk do të dihet deri në fund, emisioni është ‘live’ dhe emocionet vendosin”, ka thënë Egzona për Koha Jonë.

Lapidari është larguar, por cilët duhet të jenë hapat e radhës nga shqiptarët? Bashkohu në debatin tonë… /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)