0Shares

Është suspenduar nga puna edukatorja e paemëruar që punonte në një kopsht fëmijësh në Kinës, pasi një djali ia ka mbyllur gojën me ngjitës.

Meqë ai hante shumë ngadalë, ajo e ka dënuar duke ia mbështjell dy herë rreth kokës shiritin, teksa të tjerët shikonin të frikësuar, transmeton Telegrafi.

Pasi filmimi ka përfunduar në internet, forcat e rendit kanë kërkuar largimin e saj të menjëhershëm nga puna.

Mbi të rëndon akuza për tejkalim të kompetencave dhe përdorje të metodave të palejuara. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)