0Shares

Programi televiziv “Silvio Santos”, e mendoi edhe një kamerë - të tmerrshme - të fshehtë!

Shikoni se si reagojnë të porsa pranuarit në punë, për të pastruar në një morg, kur papritmas ngrihet “i vdekuri” nga arkivoli. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)