0Shares

Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Atalantas.

Goli u shënua nga Mario Mandzukic në minutën 34, ndërsa asistimi erdhi nga Paulo Dybala.

Dybala shënoi golin e parë në këtë takim. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)