0Shares

Në Shkup ndodh edhe kjo, një veturë që ishte duke vozitur në kahjen e kundërt të rrezikoj jetën e qytetarëve në qarkoren rreth Shkupit, shkruan Telegrafi Maqedoni.

”Normal unë çdo herë vozis në linjën e majtë por këtë herë për fat të mirë isha duke vozitur në anën e djathtë. U tërqetha kur e pash se një veturë ishte drejtuar kah unë dhe vazhdonte të lëviz, pa ndonjë ndalesë.” ka shkruar një vozitës që kishte inçizuar duke vozitur.

Ngjarja ka ndodhur sot në mëngjes, në vendin e quajtur Hipodrom, në autostradën Shkup-Kosovë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)