0Shares

Real Madridi raportohet se është i gatshëm ta shesë anësorin Angel di Maria gjatë verës, që ka joshur edhe vëmendjen e Interit.

Argjentinasi ka dështuar të tregojë formë që kur nënshkroi vazhdimin e kontratës vitin e kaluar dhe nuk bën pjesë në planet e trajnerit Jose Mourinho.

PSG dhe Manchester United e kanë përcjellë situatën e tij gjatë këtij sezoni, por burime nga Italia thonë se lojtari është duke u vëzhguar edhe nga Interi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)