0Shares

Fiorentina i është bashkuar Juventusit në përpjekje për të transferuar anësorin e Barcelonës, Alexis Sanchez.

Kiliani mund të largohet nga Camp Nou gjatë verës pas një sezoni të dytë të vështirë në Spanjë.

Dhe, Fiorentina tash i është bashkuar Juves në interesimin për Sanchez, i cili mund të largohet për një shumë prej 20 milionë euro. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)