0Shares

Manchester City është duke bërë përpjekje për të transferuar sulmuesin e Barcelonës, David Villa.

The Mirror shkruan se City përfundimisht e ka larguar problematikun Mario Balotelli, dhe synon të transferojë David Villan si zëvendësim.

Qytetarët sot pritet të ofrojnë 15 milionë funte në tentim për të bindur Barcelonën ta lejojë largimin e tij. Për Villan i interesuar është edhe Arsenali. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)