0Shares

Arsenali raportohet se është duke përcjellë mbrojtësin e Valencias, Adil Rami.

Francezi është duke u lidhur me një kalim te skuadra londineze, me menaxherin Arsene Wenger është duke kërkuar përforcime të reja pas krizës që po kalon skuadra së fundi.

Rami po ashtu është lidhur me një kalim te Barcelona dhe Milani, ndërsa performacat e tij kanë joshur edhe Manchester United. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)