0Shares

Skuadra ruse Anzhi Makhachkala është duke bërë përpjekje për të transferuar mesfushorin e Real Madridit, Kaka.

AS shkruan se Anzhi është i vetmi klub që dëshiron të paguajë çmimin që kërkon Reali, prej 25 milionë euro.

Drejtori sportiv i Anzhit aktualisht është duke qëndruar në Madrid, për të parë edhe ndeshjen e sotme të Kupës së Mbretit në mes të Real Madridit dhe Barcelonës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)