0Shares

Derek Herron ka bërë një gjë të jashtëzakonshme

Ai ka thyer rekordin botëror me gjuajtjen dhe saktësinë e tij nga largësia prej 180 metrave.

Herron gjuajti topin e basketbollit nga 180 metra lartësi në malet e Zvicrës, dhe arriti të shënojë me përpjekjen e tij të tretë.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)