0Shares

Ishin një nga çiftet më aktiv në këtë Big Brother dhe u afruan shumë finales, por nuk mundën ta arrinin atë.

Dona-Musa ishte çifti i fundit i eliminuar në gjysmëfinale. Pasi mbërritën në studio, Musa u shpreh se ndoshta duhet të kishin bërë më shumë gjatë javës së fundit, ndërsa u shpreh se në shtëpi ka luajtur me të gjithë banorët.

“Këtë javë nuk kemi qenë në lartësinë e duhur, duhet të kishim bërë më shumë. Kam luajtur me të gjithë banorët”, tha Musa.

Dona u pyet për lidhjen e tyre, ndëse do të vazhdojë edhe jashtë shtëpisë së Big Brother. “Teksa po vinim me makinë më tha të dua, dhe i thash, tani e besoj me të vërtetë”, u shpreh Dona.

Ndërkohë, Musa u pyet më pas nëse do të zhvendoset në Itali apo do të qëndrojë në Shqipëria pas daljes. “Gjakun e kam shqiptar dhe kjo është toka ime. Do të qëndroj këtu”, tha Musa.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)