0Shares

Shtëpia me detaje të mrekullueshme e krijuar për qetësim, posaçërisht dizajni urban nuk është as i ftohtë as i ashpër.

Detajet e mrekullueshme fusin shpirtin e natyrës në shtëpinë e rregulluar me stil modern, transmeton Telegrafi.

Shpirti rinor i ekipit arkitektonik nga Praga, i cili fshihet pas emrit SMLXL, shihet në çdo pjesë të këtij projekti.

Projekti Zlin do t’ju bindë që dizajni urban nuk është as i ftohtë as i ashpër.

Saksia me bimë erëzash, akuariumi atraktiv, koftori fantastik dhe ngjyrat moderne… e gjitha është aty që hyrja në shtëpi shndërrohet në program antistresi!

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)