0Shares

Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi është eliminuar nga kampionati evropian.

Distria ishte në luftë për medaljen e bronztë por nuk arriti që ta fitojë atë.

Krasniqi është mposhtur nga rivalja e saj izraelite, Gili Cohen duke humbur gjasat për medalje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)