0Shares

Këngëtarja Genta Ismajli gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me paraqitjet e saj por fotosesioni i fundit ka qenë kulmi.

Fotografitë e realizuara kanë marrë vëmendjen ende pa u publikuar versioni origjinal i tyre, shkruan lajmi.net

Genta po vjen edhe me një klip tejet ‘hot’ dhe në bazë të fotografive të lartë përmendura ka ngjallur shumë kureshtjen e fansave.

E deri atëherë ju sjellim disa nga momentet kur Genta është paraqitur shumë seksi.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)