0Shares

Policia e Kosovës raporton se në Pejë, në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri vetura Audi A-8.

Si pasojë e zjarrit është djegur pjesa e parë e veturës.

Njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar zjarrin. Vlera e dëmit të shkaktuar arrin rreth 4000 euro. Nuk raportohet për të lënduar.

Foto: Ilustrim

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)